Siste endringer

Hopp til: navigasjon, søk

På denne siden vises de siste endringene i wikien.

Alternativer for siste endringer
Tegnforklaring:
N
Denne redigeringen opprettet en ny side (se også liste over nye sider)
m
Dette er en mindre endring
b
Denne redigeringen ble gjort av en bot
«(±123)»
Sidestørrelsen ble endret med dette antallet byte
Vis siste 50 | 100 | 250 | 500 endringer i de siste 1 | 3 | 7 | 14 | 30 dagene
Skjul mindre endringer | Vis roboter | Skjul uregistrerte brukere | Skjul registrerte brukere | Skjul mine endringer

Vis nye endringer fra og med 24. sep. 2022 21:34
   

17. sep. 2022

N    18:26  Halvdan Egedius‎‎ (3 endringer | historikk) . . (+238). . [Annybf@uio.no‎ (3×)]
      18:26 ( | forrige) . . (+135). . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) (Tagg: Visuell redigering: Byttet)
      18:20 ( | forrige) . . (+51). . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) (Tagg: Visuell redigering)
N     18:19 ( | forrige) . . (+52). . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) (Ny side: Her kommer det biografiske opplysninger høsten 2022)
N    18:18  Drømmeren. Kunstneren Torleiv Stadskleiv‎‎ (3 endringer | historikk) . . (+294). . [Annybf@uio.no‎ (3×)]
      18:18 ( | forrige) . . (+180). . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) (Tagg: Visuell redigering: Byttet)
      18:10 ( | forrige) . . (+81). . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) (Tagg: Visuell redigering)
N     18:09 ( | forrige) . . (+33). . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) (Ny side: Her kommer det tekst høsten 2022)
     18:14 (Opplastingslogg) . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) lastet opp Fil:Egedius Stadskleiv 18204.jpg(Halvdan Egedius, Drømmeren. Kunstneren Torleiv Stadskleiv, 1895. Olje på lerret, 100 x 81,5 cm. Nasjonalmuseet.)
     18:06  (Brukerrettighetslogg). . [Annybf@uio.no‎ (19×)]
      18:06 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Myvl@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:06 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Jennyls@uio.no fra (ingen) til UiO_Utvidet_rettighet ‎
      18:06 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Elsemos@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:05 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Shthyges@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:05 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Ogberg@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:04 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Verahs@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:04 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Gerdakk@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:04 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Feliksui@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:03 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Victowik@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:03 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Akmelsom@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:02 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Karinest@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:02 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Majassor@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:02 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Martiswa@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:01 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Aneran@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:01 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Emmarsa@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:00 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Juliebhe@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      18:00 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Tormodan@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      17:57 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Leonorgr@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎
      17:57 . . Annybf@uio.no (diskusjon | bidrag) endret gruppemedlemskap for Smbirks@uio.no fra (ingen) til UiO_Bruker ‎