Filliste

Hopp til: navigasjon, søk

Denne spesialsiden viser alle opplastede filer.

Filliste
 
Første side
Forrige side
Siste side
Dato Navn Miniatyrbilde Størrelse (bytes) Bruker Beskrivelse Versjoner
10. okt. 2020 kl. 17:34 MMA IAP 1039652394.jpg (fil) 274 KB Livcs@uio.no Jackson Pollock, Autumn Rhythm, 1950. Emalje og olje på lerret. Metropolitan Museum of Art, New York. 1
10. okt. 2020 kl. 17:03 AROTHKO 10310193019.jpg (fil) 88 KB Livcs@uio.no Mark Rothko, Untitlet,1049. Olje på lerret, 54 7/8 x 43 7/8 in. © 1998 Kate Rothko Prizel & Christopher Rothko 1
9. okt. 2020 kl. 20:22 Brent-fyrstikk1-uks-foto-Vegard-Kleven-768x512.jpg (fil) 36 KB Sandrpm@uio.no   1
9. okt. 2020 kl. 18:17 Kandinsky Improvisasjon 14.jpg (fil) 168 KB Livcs@uio.no Vassily Kandinsky, Improvisasjon 14, 1910. Olje og emaljelakk på lerret, 73.0 × 125.0 cm. Paris, Centre Georges Pompidou 1
9. okt. 2020 kl. 18:04 Kazimir Malevich, Suprematist Painting (Airplane flying) 1915.png (fil) 496 KB Livcs@uio.no Kazimir Malevich, Suprematist Painting (Airplane Flying) 1915 (dated on reverse 1914). Maleriet ble vist på MoMa NY på utstillingen Inventing Abstraction, 1910–1925, December 23, 2012–April 15, 2013. 1
8. okt. 2020 kl. 23:04 Jakob Weidemann Solflimmer 1946.jpeg (fil) 2,16 MB Livcs@uio.no Jakob Weidemann, Solflimmer, 1946. Olje på plate, 122 x 120 cm. Foto: Grev Wedels Plass Auksjoner AS 1
8. okt. 2020 kl. 15:57 Weidemann-vår.png (fil) 2,77 MB Maritbkv@uio.no   1
8. okt. 2020 kl. 15:57 Weidemann-vår2.jpg (fil) 930 KB Maritbkv@uio.no   1
7. okt. 2020 kl. 00:30 Administrator- 2.jpg (fil) 592 KB Danisoll@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 21:37 Sitting down .png (fil) 1,57 MB Danisoll@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 19:43 Wrapping-things-up- 1.jpg (fil) 674 KB Danisoll@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 19:33 Joshkline unemployment.jpg (fil) 116 KB Danisoll@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 19:26 Pushwagner, "På plass III (En dag i familien Manns liv)".png (fil) 956 KB Danisoll@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 19:18 Pushwagner På Plass III.png (fil) 1,09 MB Danisoll@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 16:10 De siste skudd.jpg (fil) 2,85 MB Irisbje@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 15:37 Serra tilted.jpg (fil) 111 KB Jmpalmst@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 15:33 Tandberg hydro.jpg (fil) 322 KB Jmpalmst@uio.no   2
6. okt. 2020 kl. 15:32 Tandbger conglo 3.webp (fil)
Feil under oppretting av miniatyrbilde: /www/var/data/wiki/20180305-034937/mediawiki/includes/limit.sh: line 61: ulimit: cpu time: cannot modify limit: Permission denied
/www/var/data/wiki/20180305-034937/mediawiki/includes/limit.sh: line 84: ulimit: virtual memory: cannot modify limit: Permission denied
/www/var/data/wiki/20180305-034937/mediawiki/includes/limit.sh: line 90: ulimit: file size: cannot modify limit: Permission denied
convert: delegate failed `'dwebp' -pam '%i' -o '%o'' @ error/delegate.c/InvokeDelegate/1928.
convert: unable to open file `/tmp/magick-7505Y2l2X33WYLKo': No such file or directory @ error/constitute.c/ReadImage/604.
convert: no images defined `/tmp/transform_932a5d8f9491.png' @ error/convert.c/ConvertImageCommand/3235.

Error code: 1
381 KB Jmpalmst@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 15:26 MS-02567-1988.jpg (fil) 3,59 MB Erisc@uio.no Groth, Jan, Groth, Benedikte (Medarbeider, tekstil), Tegn, Stående. 1970. Tekstil – Gobelin i ull. 145,5 x 224,5 cm. Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design, Billedkunstsamlingene. Oslo. Fotografert av Annar Bjørgli. © Groth, Jan/BONO 1
6. okt. 2020 kl. 15:11 Richard serra tilted arc 02 0.jpg (fil) 117 KB Jmpalmst@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 13:54 Arne Ekeland Apokalypse(1969).jpg (fil) 3,03 MB Sarashe@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 11:56 Tandberg hydro 1 .jpg (fil) 221 KB Jmpalmst@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 10:17 Kloke koner.jpg (fil) 3,33 MB Jennyba@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 07:24 Gerd Tinglum, Gerd Tinglum,Fjellsolblo, Arnica Alpina, sjelden.jpg (fil) 1,13 MB Karinsgl@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 03:43 T01865 9.jpg (fil) 36 KB Sarakhel@uio.no   1
6. okt. 2020 kl. 01:52 Stella.jpg (fil) 66 KB Sarakhel@uio.no   1
5. okt. 2020 kl. 21:02 Olympia.jpg (fil) 120 KB Elibu@uio.no Edouard Manet, Olympia, 1863. Olje på lerret, 130 x 190 cm. Hentet fra: https://www.musee-orsay.fr/en/collections/works-in-focus/painting.html?no_cache=1&zoom=1&tx_damzoom_pi1%5BshowUid%5D=4042 1
5. okt. 2020 kl. 20:22 PerKleiva.jpg (fil) 2,3 MB Zsofiaak@uio.no Softly as in a Morning Sunrise 1
5. okt. 2020 kl. 18:17 Matias Faldbakken, Untitled (Car Trunk -5), 2013.jpg (fil) 42 KB Annevil@uio.no   1
5. okt. 2020 kl. 16:41 Woman´s Art.pdf (fil) 156 KB Thalern@uio.no Kvalifiseringsoppgave KUN2063 1
5. okt. 2020 kl. 16:23 Last ned.png (fil) 1,05 MB Alekssor@uio.no "Av rapport fra Vietnam. Barn overskylles av brennende napalm. Deres hud brennes til svarte sår og de dør". Kjartan Slettemark. 1965.PVA, polyester, papir og tekstil på plate. 102,5 x 101 cm. Nasjonalmuseet (fått som en gave i 1982). Tatt fra: http... 1
5. okt. 2020 kl. 14:42 Per Kleiva "Blad frå Imperialismens dagbok II"(1971).jpg (fil) 40 KB Margrss@uio.no   1
5. okt. 2020 kl. 13:39 RamonIsern.jpg (fil) 46 KB Helgewd@uio.no Ramon Isern, Betongskulptur ved Oslo Helseråd 1
5. okt. 2020 kl. 13:29 Sopp Ohlers.png (fil) 3,88 MB Helgewd@uio.no Hans Henrik Øhlers, SOPP, 2015, Verdensparken. FerroCement, Fiber Optics 1
5. okt. 2020 kl. 12:49 96126.jpg (fil) 38 KB Vildebkr@uio.no Per Kleiva, Egget, 1968. Grafikk, fargesilketrykk og fargeseriegrafi på papir. 493 x 493 mm Nasjonalmuseet for kunst, arkitektur og design, Billedkunstsamlingene © Kleiva, Per/BONO 1
5. okt. 2020 kl. 12:37 "Political Song for Jessica Simpson to Sing" (2007) Ida Ekblad.jpg (fil) 469 KB Margrss@uio.no   1
5. okt. 2020 kl. 10:38 Hannah Ryggen, Mors Hjerte.jpg (fil) 453 KB Annamjen@uio.no   1
5. okt. 2020 kl. 09:54 Tandbergs Conglo-mur i Hydroparken, med Viksjøs bygning i bakgrunn .jpg (fil) 221 KB Jmpalmst@uio.no   1
4. okt. 2020 kl. 16:20 Møbius rund.png (fil) 510 KB Elibu@uio.no Ill.1: Aase Texmon Rygh, Møbius rund (Møbiusserien), 1989/1992. Gips, bronse, 38x 37 x 32 cm Hentet fra: https://digitaltmuseum.no/021045824200/mobius-rund-skulptur/media?slide=0 1
4. okt. 2020 kl. 13:18 73926 (3).jpg (fil) 650 KB Vigdian@uio.no   1
3. okt. 2020 kl. 21:22 Kub hente mediefil.png (fil) 1,52 MB Ellenjme@uio.no   1
1. okt. 2020 kl. 14:06 BirgitHagen Høstvinduet(1978).png (fil) 594 KB Mifosse@uio.no Kunstner: Birgit Hagen. Tittel: Høstvinduet (1978) © Birgit Hagen / BONO 1
1. okt. 2020 kl. 14:04 BirgitHagen Høstvinduet bakside.png (fil) 690 KB Mifosse@uio.no Birgit Hagen. Høstvinduet (1978) - verkets bakside. 1
28. sep. 2020 kl. 12:41 Kjartanslettemark.jpg (fil) 231 KB Pailinb@uio.no   1
26. sep. 2020 kl. 15:00 120596.jpg (fil) 2,43 MB Vidarler@uio.no   1
22. sep. 2020 kl. 14:55 Kleiva softly.jpg (fil) 306 KB Siljesom@uio.no   1
22. sep. 2020 kl. 14:54 Krogstad skjorta mi og buksa mi.jpg (fil) 93 KB Siljesom@uio.no   1
22. sep. 2020 kl. 14:53 Sitter in the picture.jpg (fil) 102 KB Siljesom@uio.no   1
21. sep. 2020 kl. 10:57 Per Kleiva Amerikanske sommarfuglar.jpeg (fil) 4,24 MB Zsofiaak@uio.no   1
15. sep. 2020 kl. 17:23 Komposisjon.jpg (fil) 109 KB Marielni@uio.no   1
Første side
Forrige side
Siste side