Forskjell mellom versjoner av «Grupper kulturhistorie»
Fra usit/musit
Linje 10: | Linje 10: | ||
===Faggruppe gjenstand, arkeologi=== | ===Faggruppe gjenstand, arkeologi=== | ||
+ | Medlemmer: | ||
+ | Espen Uleberg (KHM) leder | ||
+ | Sonja Marie Innselset (UMiB) | ||
+ | Torkel Johansen (VM) | ||
+ | Roger Jørgensen (TMU) | ||
+ | Joel Boaz (RA) | ||
+ | Mari Høgestøl (AM) | ||
+ | |||
===Faggruppe etnografi/nyere kulturhistorie=== | ===Faggruppe etnografi/nyere kulturhistorie=== | ||
+ | Medlemmer: | ||
+ | Espen Uleberg (KHM) leder | ||
+ | Dikka Storm (TMU) | ||
+ | Arne Perminow ( KHM) | ||
+ | Annette Sættem (KHM) | ||
+ | Knut Rio (UmiB) | ||
===Faggruppe feltdokumentasjon=== | ===Faggruppe feltdokumentasjon=== | ||
+ | Medlemmer: | ||
+ | Steinar Kristensen (KHM) leder | ||
+ | Søren Dinhoff (BM) | ||
+ | Wenche Brun (AM) | ||
+ | Øyvind Ødegaard (VM) | ||
+ | Johan Eilertsen Arntzen (TMU) | ||
+ | Lars Gustavsen (NIKU) | ||
+ | Jostein Gundersen (Riksantikvaren) | ||
===Faggruppe konservering=== | ===Faggruppe konservering=== | ||
+ | Medlemmer: | ||
+ | Torkel Johansen (VM) leder | ||
+ | John Hansen (TMU) | ||
+ | Camilla Nordby (UMiB) | ||
+ | Cora Oschmann (AM) | ||
+ | Vegard Vike (KHM) | ||
+ | |||
===Faggruppe topark=== | ===Faggruppe topark=== | ||
+ | Medlemmer: | ||
+ | Sonja Innselset (BM) leder | ||
+ | Gitte Høy-Petersen (VM) | ||
+ | Mette Hide (KHM) | ||
+ | Tone Daasvand (AM) | ||
+ | Roger Jørgensen (TMU) | ||
+ | |||
===Faggruppe foto=== | ===Faggruppe foto=== | ||
+ | Medlemmer: | ||
+ | Sveinulf Hegstad (TMU) leder | ||
+ | Trond Klungseth Lødøen (UMiB) | ||
+ | Elisabeth Vogt (KHM ) | ||
+ | Ellen Ellingsen/ Gitte Høy-Petersen (VM) | ||
+ | Tone Daasvand/ Åge Pedersen (AM ) |
Revisjonen fra 6. sep. 2012 kl. 13:08
Innhold
Koordineringsgruppen for kulturhistorie
Medlemmer:
- Espen Uleberg (KHM) leder
- Sonja Marie Innselset (UMiB)
- Torkel Johansen (VM)
- Roger Jørgensen (TMU)
- Joel Boaz (RA)
- Mari Høgestøl (AM)
Faggruppe gjenstand, arkeologi
Medlemmer: Espen Uleberg (KHM) leder Sonja Marie Innselset (UMiB) Torkel Johansen (VM) Roger Jørgensen (TMU) Joel Boaz (RA) Mari Høgestøl (AM)
Faggruppe etnografi/nyere kulturhistorie
Medlemmer: Espen Uleberg (KHM) leder Dikka Storm (TMU) Arne Perminow ( KHM) Annette Sættem (KHM) Knut Rio (UmiB)
Faggruppe feltdokumentasjon
Medlemmer: Steinar Kristensen (KHM) leder
Søren Dinhoff (BM) Wenche Brun (AM) Øyvind Ødegaard (VM) Johan Eilertsen Arntzen (TMU) Lars Gustavsen (NIKU)
Jostein Gundersen (Riksantikvaren)
Faggruppe konservering
Medlemmer: Torkel Johansen (VM) leder John Hansen (TMU) Camilla Nordby (UMiB) Cora Oschmann (AM) Vegard Vike (KHM)
Faggruppe topark
Medlemmer: Sonja Innselset (BM) leder
Gitte Høy-Petersen (VM) Mette Hide (KHM) Tone Daasvand (AM) Roger Jørgensen (TMU)
Faggruppe foto
Medlemmer: Sveinulf Hegstad (TMU) leder
Trond Klungseth Lødøen (UMiB) Elisabeth Vogt (KHM ) Ellen Ellingsen/ Gitte Høy-Petersen (VM) Tone Daasvand/ Åge Pedersen (AM )